90%

پربیننده‌ترین وبسایت در گروه سنی ۱۸-۴۴ سال

97%

بیش از ۲ میلیارد کاربر ماهانه

86%

۳ روش متفاوت تبلیغات

92%

افزایش احتمال خرید و دیده شدن

نقد کردن درآمد یوتیوب

کسب درآمد از یوتیوب از جمله سوالات متداول این روز هاست ، تا آنجا که عباراتی همانند آموزش کسب درآمد از یوتیوب ، نحوه کسب درآمد از یوتیوب ، چگونه از یوتیوب درآمد داشته باشیم ، تعرفه درآمد از یوتیوب ، آموزش کامل کسب درآمد از یوتیوب و …. جزو عبارات پرجستجو گوگل می باشد . قبل از هر چیزی اولین سوالی که در ذهن هر کدام از ما شکل می گیرد این است که آیا کسب درآمد از یوتیوب در ایران امکان پذیر است یا نه ؟ در همین ابتدا خیالتان را راحت کنم ، شما می توانید در ایران هم از یوتیوب کسب درآمد کنید و لزومی مبنی بر اینکه ساکن کشور دیگری باشید نمی باشد.

خدمات ما چیست؟

کارهایی که انجام می دهیم

ما همکار و مشاور محتوای یوتیوب شما میشویم :


حامی مارکتینگ باتوجه به تجربه چندین ساله و همکاری با تعداد زیادی از یوتوبرهای فارسی ، در راستای خدمات یوتیوب میتواند به شما امکانات زیر را ارائه دهد :

  • مشاوره محتوایی یوتیوب
  • پروموشن و تبلیغات یوتیوب
  • همکاری در تولید محتوا
  • خرید و فروش کانال یوتیوب
  • فروش سابسکرایب و ویو واقعی برای یوتیوب

ما چکار میکنیم؟

خدماتی که ارائه میکنیم

مشاوره و پشتیبانی

کار ما صرفا با نقد کردن مبالغ شما میسر نمی شود و شما می توانید هر لحظه از شبانه روز در مورد کسب درآمد از یوتیوب از ما مشاوره بگیرید.مشاوران ما همواره به صورت آنلاین و بر خط منتظر تماس شما هستند

 

اعتماد

ما دارای شعبه رسمی در تهران می باشیم و شما می توانید با مراجعه حضوری و رسمی کردن قرارداد باعث افزایش هر چه بیشتر اعتماد خود شوید.ما منتظر شما هستیم . پس همین الان به ما سر بزنید

 

 

کارمزد پایین

هر چند تعداد شرکت هایی که قادر به نقد کردن مبلغ درآمد های ارزی از یوتیوب و … هستند محدود می باشد اما همان تعداد محدود نیز درصدهای بالایی رو هنگام واریز وجه از شما دریافت می کنند.

 

_

سوالات متداول

آیا کسب درآمد از یوتیوب در ایران امکان پذیر است ؟

قطعا بله ، بسیاری از ایرانیان چندین سال است در یوتیوب کسب درآمد می کنند . تنها دغدغه های یک یوتیوبر نقد کردن درآمد ارزی اش ( دلار ، پوند ، لیر و …. ) می باشد که ما آن را نیز برای شما حل کرده ایم.

برای نقد کردن درآمد یوتویب نیاز به افتتاح حساب در خارج از ایران دارم؟

خیر ، حامی مارکتینگ کار نقد کردن درآمد یوتیوب را برای شما انجام می‌دهد ، ما هر ماه در تاریخ خاصی درآمدتان را به ریال به شماره کارت بانکی خودتان واریز میکنیم.

قیمت ارز محاسباتی توسط حامی مارکتینگ به چه صورت است ؟

به محض واریز شدن پول به حساب ما ، مبلغ با نرخ روز با شما تسویه حساب می گردد.

چگونه می توانم به حامی مارکتینگ اعتماد کنم ؟

حامی مارکتینگ پارتنر رسمی گوگل می باشد و شما می توانید از طریق این لینک رسمی بودن پارتنرشیپ ما را در سایت گوگل مشاهده کنید. همچنین ما داری نماد اعتماد الکترونیک می باشیم. لازم به ذکر است شما می توانید به صورت حضوری نیز به شرکت ما مراجعه نمایید.

با ما در تماس باشید