صرافی بلاک چین The Pit
09
مرداد

راه اندازی صرافی The Pit توسط شرکت بلاکچین!

شرکت بلاکچین  (Blockchain) که آن را به کیف پول کریپتوکارنسی می شناسیم، به زودی قرار است صرافی ای راه اندازی کند که با استفاده از آن دیگر نیازی به واسطه سوم برای مبادله نباشد. نام این صرافی (The Pit) است و هدف اصلی راه اندازی آن، آسان سازی هرچه بیشتر گردش مالی ارزهای دیجیتالی است.

استفاده از این سیستم صرافی در ۲۰۰ کشور با پشتیبانی از ارز های نقدی و دیجیتالی امکان پذیر است.

The Pit در حال حاضر از دلار، یورو و پوند انگلیس و همین طور از ارزهای دیجیتالی مانند بیت کوین، ETH,LTC,USDT و PAX پشتیبانی می کند پس به راحتی می توانید پول را در حساب خود بگذارید.

در حال حاضر خانم نیکول شرود(Nicole Sherrod)  مدیریت اجرایی این بخش از بلاکچین را به عهده گرفته است. او سابقه ی کار در شرکت های معتبری مانند E*Trade را نیز در کارنامه ی خود دارد.

شما با استفاده از این استارتاپ می توانید تراکنش های مالی خود را هر ۳۰ روز یک بار دریافت کنید.در صورتی که میزان تراکنش های مالی شما کم‌ تر از ۱۰۰۰۰۰ دلار در ماه باشد باید ۰٫۲۴  درصد از آن را به این شرکت پرداخت کنید، هرچه میزان تراکنش های مالی شما بیشتر باشد درصد کمتری را پرداخت خواهید کرد. یوزرهای بلاکچین تا الان بیش از ۴۰ میلیون کیف پول کریپتوکارنسی درست کرده اند و تمام آن ها می توانند با اکانتشان به (The Pit) متصل شوند.