مای مپس گوگل
13
مرداد

با نسخه جدید گوگل مای مپس مسیر ها را ویرایش کنید!

مای مپس گوگل بعد مدت زمان طولانی، نزدیک به ۳سال بالاخره به روز رسانی شد. اکثر مردم با مای مپس گوگل آشنایی ندارند و کاربرد آن را نمی دانند، اگر شما هم جزو آن دسته هستید باید بگویم که این اپلیکیشن یک ابزاری است که با استفاده از آن می توانید برای پیاده روی و تور های گردشگری خود برنامه ریزی کنید.
سرویس آی تی و فناوری انتخاب گزارش می دهد که بسیاری از کاربران از وجود اپلیکیشنی به نام مای مپس گوگل خبر ندارند. این اپلیکیشن به عنوان یک برنامه ای توسط شرکت گوگل راه اندازی شد که با استفاد از آن کاربران می توانستند نقشه هایی که از قبل روی دکستاپ خود ایجاد کرده اند را مشاهده کنند. مای مپس گوگل از فناوری هایی مانند Tele Atlas استفاده می کند. در نقشه های گوگل مای مپس سه بخش وجود دارد:
• فهرست‌های نقشه: می توانید در این بخش نقشه هایی که وجود دارد را طبقه بندی کنید.
• نقشه‌های من: کاربران گوگل می‌توانند با استفاده از قابلیت های این بخش نقشه های خود را طراحی کنند و آن ها را به اشتراک بگذارند.
• همچنین آیکون‌هایی وجود دارد که کاربران می‌توانند نقاط مختلف بر روی نقشه را با آن‌ها علامت‌گذاری کرده و مشخص نمایند.
سپس دو سال پس از ارائه نسخه قبلی، این اپلیکیشن به روز رسانی شد و کمی ارتقاء یافت. از آن زمان تا به حال سه سال گذشته و اکنون مای مپس گوگل نسخه جدید خود را ارائه کرده است.
در نسخه جدید این اپلیکیشن، کاربران می توانند در نقشه های خود خطوطی طراحی کرده و ویرایش کنند و همچنین گزینه “+” را فشرده و نقشه جدیدی را ایجاد کنند.
در این به روزرسانی عملکرد این اپلیکیشن بهبود یافته و مشکلات آن رفع شده است. شما اکنون می توانید این برنامه را از فروشگاه گوگل پلی دریافت کنید.