سوالات متداول - تبلیغات در گوگل | حامی مارکتینگ

سوالات متداول

تبلیغات در گوگل یا گوگل ادز چیست؟

سرویس تبلیغات فوق العاده‌ ی گوگل به این شکل عمل می‌ کند که شما یک لیست از کلمات مرتبط با کسب و کار خود را در اختیار گوگل قرار می‌ دهید و به این صورت مخاطبین شما را در صورت جستجوی کلمات شما می‌ یابند به همین سادگی!
تبلیغ شما در صفحات اول گوگل در حالی کلمه ی Ad را کنارش می بینید ظاهر خواهد شد.

گوگل ادز می‌ تواند به کسب و کار من کمک کند؟

مطمئن باشید! مهم نیست در چه زمینه‌ ای فعالیت دارید، گوگل ادز همیشه می تواند یکی از گزینه های تبلیغاتی شما باشد زیرا برای امتحان گوگل ادز به هیچ عنوان نیاز به هزینه ی فراوان ندارید.

برای شروع تبلیغات گوگل ادز به چه چیزی نیاز دارم؟

فقط یک وبسایت! با هر دامنه‌ ای مسئله ای نیست.

در گوگل ادز چگونه هزینه می کنم؟

هر کلمه از داخل لیستی که در اختیار گوگل قرار داره اید طبق محاسبات پیچیده ی گوگل ارزش به خصوصی دارد، شما تنها در صورتی هزینه پرداخت می کنید که روی تبلیغ شما کلیک خورده باشد. تنها مسئله ی مهم اینجاست که به دلایل سیاسی با ریال نمی توان کار کرد پس ما پول شما را معادل سازی خواهیم کرد. می توانید با دلار، لیر یا واحدهای پولی دیگر کار کنید.

چقدر زمان می‌ برد تا تبلیغات شروع شود؟

برای تست می توانیم در کمتر از پنج دقیقه تبلیغ شما را قرار دهیم و در صورت درخواست همکاری در کمتر از یک ساعت اکانت شما شروع به کار خواهد کرد

با چه هزینه ای می شود شروع کرد؟

کف و سقف ندارد و تقریبا با هر هزینه‌ ای می‌ توانید این کار را انجام دهید!

آیا می توانم از فرایند تبلیغاتم مطلع شوم؟

در هر بازه ای که نیاز داشته باشید می توانیم گزارش فعالیت تبلیغات شما را در اختیارتان قرار دهیم.

خدمات حامی مارکتینگ چگونه است؟

ما به دو صورت می توانیم با شما همکاری داشته باشیم. اکانت مدیریت شده که تیم حامی مارکتینگ کارهای مربوط به اکانت شما را انجام می دهد( شامل ساخت کمپین، استخراج کلمات کلیدی و …)، و دوم اکانت اختصاصی که دسترسی را به شما می دهیم و ما فقط اکانت را برای شما شارژ می کنیم.

همیشه می توانم بالای صفحه باشم؟

هر چه رقابت در کسب و کار شما بیشتر باشد مطمئنا کلمات ارزش بیشتری پیدا خواهند کرد پس اگر می‌ خواهید بالای صفحه باشید غیرممکن نخواهد بود اما هزینه‌ ی بیشتری در پی دارد.