۳ نکته برای تبلیغات کلیکی

تبلیغات آنلاین یکی از آن صنایع است که همیشه به دلایل مختلفی مورد نظر خیلی از کارشناسان تبلیغات آنلاین قرار می گیرد. برخی از آن فقط ماهیتا تبلیغات می باشند، بعضی از آن ها نیز با انتظارات آینده در مورد استفاده از اینترنت ارتباط دارد. با این حال، تبلیغات آنلاین بیشتر جلب توجه می کنند، و قطعا به عنوان بخش جدایی ناپذیر از پشته تبلیغات هر نام تجاری است.

به طور خاص، پرداخت به ازای کلیک جایی نمی رود، بلکه به این معناست که، هر کسی که به طور کاملا حرفه ای در حوزه های بازاریابی و تبلیغات آنلاین کار می کند، می داند که بخشی از دستور العمل آنها برای موفقیت (و ارتقاء) مهارت های خود در تبلیغات آنلاین و تبدیل شدن به یک متخصص تبلیغات کلیکی می باشد.

 

ما از PPC (تبلیغات کلیکی گوگل) برای تولید صدها هزار دلار در کسب و کار خود استفاده می کنیم. در حقیقت، زمانی که اولین کمپین را راه اندازی می کنیم، چندین اشتباه را مرتکب می شویم، به این معنی که با در نظر نگرفتن هزینه های کلیکی مورد نشر و تنظیمات نادرست برای هزینه های کلیکی می توانیم خود را ورشکسته کنیم.

ما به شما سه راه برای تسلط در زمینه تبلیغات کلیکی داریم که به طور مختصر به بحث در مورد هر یک از آنها می پردازیم.

 

۱- یادگیری پلتفرم ها

اولین قدم در مسیر کار با تبلیغات کلیکی و حرفه ای شدن و کسب تجربه در این زمینه، شناخت درست پلتفرم است. تا زمانی که شما بدانید که چگونه از ابزار استفاده کنید، نمی دانید که چه چیزی ممکن است. دو مورد از بکر ترین بستر های تبلیغات کلیکی آنلاین، گئگل ادوردز و بینگ ادز هستند. هر دو آنها تقریبا تا حدودی در زمینه تبلیغات آنلاین کلیکی شبیه یکدیگر هستند و برای استفاده از امکانات تبلیغات کلیکیشان هر کدام گواهینامه هایی رابه کاربرانشان پیشنهاد می دهند تا کاربران بتوانند قبل از سرمایه گذاری و کار بر روی این پلتفرم ها آنها را تهیه کرده و به طور حرفه ای با این دو پلتفرم کار کنند.

با انتخاب درست هر کدام از پلتفرم ها برای آینده تجاری کسب و کار کوچک خود می توانید آینده نگری داشته و نتایج مثبتی در تبلیغات کلیکی کسب کنید. به عنوان مثال، اگر شما در تجارت الکترونیک، مد، دکور خانه یا سایر صنایع جذاب و جذاب کار می کنید، به پین های خرید Pinterest نگاه کنید، که چطور به کاربران خود این امکان را می دهد که محصولات خود را مستقیما از پلتفرم رسانه های اجتماعی خریداری کنند.

زمانی را که به سرعت در حال یادگیری تبلیغات کلیکی آنلاین هستید را به ساد داشته باشید–با این ابزاری ها شما می توانید به راحتی کمپین های تبلیغاتی حود را بسازید و شما باید با نقاط قوت و ضعف تبلیغاتی که در کمپین های رقبا وجود دارد نیز آشنایی کامل داشته باشید چرا که هر دو این ها لازم و ملزوم همدیگر هستند.

 

۲- درک مخاطبان

اکنون که شما ابزارهای لازم  را در دست دارید، باید هدف نیز داشته باشید: کسب بیشتر جلب نظر از سوی کاربرانتان. بر روی مخاطبان آنلاین خود مطالعه کنید. سوالی که بیشتر مطرح است این است که آنها از چه موتور جستجویی استفاده می کنند؟ سطح درآمد آنها چقدر است؟ چه رسانه های اجتماعی را آنها دوست دارند و ترجیح می دهند و کدام ها را نه ؟

و یکی از مهمترین مواردی که مطرح است این است که چه چیزی باعث می شود که مخاطبان شما نام تجاری (برند) شما را جستجو کنند؟ اینکه آنها می خواهند شما چه چیزی را بفروشید و چه خدماتی را ارائه دهید؟ چه زمانی آنها خدمات شما را می خواهند ؟ و اینکه تا چقدر خرید می کنند ؟

شما هر چقدر که کاربران و مخاطبانتان را دسته بندی کرده باشید، می توانید در آینده برای تبلیغات کلیکی خود برنامه ریزی بهتری داشته باشید. این موضوع در تبلیغ موتورهای جستجو مهم است و رقابتی ترین نوع تبلیغات کلیکی است و در سراسر صنعت کسب و کار شما کاربردی است. با کسب موفقیت در کمپین هایی که برای تبلیغات کلیکی خود در موتورهای جستجو راه می اندازید، شما می توانید مخاطبان خود را بشناسید.

 

۳- با انجام دادن و دیدن تبلیغات است که می  توان یادگرفت !

این دقیقا چیزی است که شما باید بدانید. چطور با دیدن تبلیغات  دیگران و بررسی آنهامی توانید رشد کنید و روش های مناسبی را برای سقف هزینه هایی که انجام می دهید تا جدب کاربر در پیش بگیرید. شما در اولین کمپین های خود دست پایین را گرفته و در نتیجه خیلی احتیاط می کنید و کمتر هزینه bid برای کلمات کلیدی خود قرار می دهید.

همانطور که در بالا هم گفتیم، یکی از سریعترین راه های دست یابی به بهترین تبلیغ کلیکی آنلاین، این است که تبلیغاتی کلیکی رقبای خود را ببینید. این کار شمار را منحصر به فرد می کند و به نظر می رسد که شما در کسب و کار خود می توانید سریعتر از رقبای موفقیت کسب کنید. بعد از کسب مهارت بالا در تبلیغ کلیکی در یک موتور جستجو مانند گوگل، شما دیگر حتی می توانید کار خود را نیز از این طریق تدریس کنید. می توانید به تنهایی و راحتی هر چه تمام تر، خواسته های کاربران و مشتریان خود را ببینید و آنها را توسعه دهید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.