امکان بازگشت پول به کسانی که گوشی های گوگل را گران خریده اند، وجود دارد

یکسل ۴ و پیکسل ۴ XL گوگل تقریباً یک ماه پیش توسط گوگل معرفی شدند. نسخه کوچک این گوشی ۷۹۹ دلار و نسخه بزرگ‌تر ۸۹۹ دلار قیمت دارد. این برچسب قیمت در سال‌های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ چندان دیوانه‌وار به نظر نمی‌آید، اما زمانی‌که قیمت پرچمدران جدید گوگل را با آیفون ۱۱ بسیار موفق اپل که تنها ۶۹۹ دلار قیمت دارد مقایسه می‌کنیم، وضعیت چندان خوشایند برای گوگل به نظر نمی‌رسد. با تمامی این اوصاف، در پایان ماه نوامبر قیمت پیکسل ۴ گوگل کاهش یافت. این دستگاه در حدود ۲۰۰ دلار ارزان‌تر شده و حالا به یک گزینه جذاب برای خریداران تبدیل شده است.

اما تکلیف کاربرانی که پیکسل ۴ را با قیمت اولیه آن خریداری کردند، چیست؟ طرفدارانی که در اولین روز عرضه این محصول به بازار آن را خریداری کردند، چه؟ مطمئناً این دسته از کاربران به حمایت از برند مورد علاقه خود ایمان دارند، اما وقتی که تنها پس از یک ماه قیمت محصول به این صورت کاهش پیدا می‌کند، ممکن است به طرفداران حامی احساس سرخوردگی دست دهد.

خبر خوب برای این دسته از طرفداران گوگل و پیکسل‌های آن اینست که گوگل ممکن است حسن نیت خود را به آن‌ها نشان دهد. در حال حاضر این موضوع تنها در حد شایعه است. با این حال، Brandon Lee یکی از یوتیوبرهای فعال در زمینه تکنولوژی در حساب توئیتر خود از مکاتبه تعدادی از کاربران با گوگل درخصوص این مسأله خبر داده است؛ کاربرانی که در آن اندازه شجاع بوده‌اند که از گوگل درخواست برگشت پول خود را کنند. آنگونه که برندون لی توضیح داده، این کاربران از افرادی بودند که گوشی‌های پیکسل ۴ را پیش‌خرید کرده‌اند. ظاهراً گوگل در نهایت به حساب آن‌ها ۱۰۰ دلار از مبلغ پرداخت شده را بازگردانده تا آن‌ها دیگر از تخفیف ۲۰۰ دلاری پیکسل ۴ احساس خیانت نداشته باشند.

برای مشاهده سایر اخبار گوگل می توانید به لینک زیر مراجعه کنید :

اخبار گوگل

منبع: سخت افزار

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.