ابزارهای رایگان برای افزایش کارایی وب سایت شما

رقابت در فضای دیجیتال بسیار سخت بنظر می رسد. میلیون ها وب سایت وجود دارند و همه آنها می خواهند دیده شوند. موفقیت در چشم انداز دیجیتال مستلزم به کار گیری فاکتورهایی است که باعث کسب بهترین نتایج ممکن برای شما در فضای پرتلاطم مجازی و دیجیتال می شود.

شما ممکن است که محتوایی بسیار هیجان انگیز و عالی یا حتی اینترفیسی مناسب و کاربر پسند داشته باشید، اما اگر کسی سایت شما را پیدا نکند، شما نمی توانید ورودی خوبی داشته باشید.دراین مطلب با حامی مارکتینگ مرجع تبلیغات کلیکی گوگل همراه باشید تا در این باره بیشتر بدانید.

 

هنگامی که رقابت برای توجه به مصرف کنندگان و کسب و کار آنها از یک وب سایت شروع می شود و کسب و کارهای کوچک با محدودیت های بودجه مواجه می شوند. شرکت ها میلیون ها دلار در سال صرف می کنند تا رتبه  جستجوی کلمات کلیدی خود را در موتورهای جستجو افزایش دهند و تبلیغات مجازی و دیجیتال خود را برای افزایش جذابیت کاربران افزایش می دهند. اما لازم است که بدانیم، موفقیت رتبه خوب در صفحه جستجو گوگل تنها با پرداخت پول نیست.

 

وب سایت هایی که درصفحه نتایج جستجو موفق هستند، از جمله وب سایت هایی اند که به موتورهای جستجوی قوی و برتر دنیا مانند گوگل معرفی شده اند و از ابزارهای موجود به عنوان مزایای خود استفاده می کنند. گوگل مجموعه کاملی از ابزاری های جستجو و بهبود روش های آن را ارائه می دهد و برخی از آنها به صورت رایگان هستند، اما، این ابزار برای هر کسی در دسترس است، و در عین حال به سادگی نمی توان بدون دانش کار با هر یک از انها به سراغشان رفت.

 

پنج ابزار رایگان وجود دارد که هر کسب و کار کوچک باید برای بهبود عملکرد وب سایت خود استفاده شود:

  • Page speed insights

این ابزار ساده و بسیار کاربر پسند است. این ابزار در ابتدا سرعت وب سایت شما را تست کرده و بازخورد آن را در مورد چگونگی بهبود عملکرد بهتر بر اساس یک سری از تست ها ارائه می دهد. نه تنها این ابزار به شما می گوید که سایت شما برای بارگیری سریع است، بلکه همچنین به شما می گوید که چگونه آن را بهبود ببخشید.

اگر فقط پنج دقیقه برای استفاده از یکی از این ابزارها دارید، یکی از آنها را تست کنید. با این کار یکی از مشکلات سایت در تجزیه و تحلیل را حل کرده و راه های بهبود سرعت وب سایت را نیز پیدا کرده اید.

کنسول جستجو Search Console

این ابزار برای عملکرد بهتر سایت شما راه حل های بهینه ای ارائه می دهد. Search Console گوگل با قابلیت تشخیص خطاها و گزارش های مختلف خود شما را در مدیریت سایت خود کمک می کند.

کنسول گوگل تعداد صفحات ایندکس شده را در موتور جستجوی گوگل نشان داده و هر گونه صفحه ای از قبیل صفحات اسپم و یا صفحه ۴۰۴ وب سایت شما را به صورت لینک و در قالب گزارش به شما ارائه می دهد.

ابزار بررسی کلمات کلیدیKeyword Planner

موفقیت وب سایت شما در گرو ۲ عامل اساسی و مهم است: سئو و تبلیغات کلیکی گوگل (گوگل ادوردز). گوگل ادوردز از منحصر به فردترین شبکه های تبلیغات دیجیتال است که باعث تحول در دنیال دیجیتال مارکتینگ امروزی شده است. برخلاف تبلیغات تلویزیونی که هزینه های بالایی دارند، شما با شبکه تبلیغات کلیکی گوگل می توانید حتی با چند دلارهم تبلیغات خود را نمایش دهید.

 

Keyword planner  ابزاری است که به شما کمک می کند تا استراتژی های خوبی متناسب با کسب وکار خود انتخاب کنید.به راحتی با تایپ چندین کلمه کلیدی می توانید کلمات مشابه و میزان هزینه بابت هر کلیک و سختی آنها را ببینید.در لیستی که ارائه می شود میزان جستجوی کلمه کلیدی و رقابت پذیر بودن آن نیز نشان داده می شود.

ابزار تست Structured data

آیا می دانید metatag ها بیشتر از عنوان، توضیحات متا و برچسب های H1 وجود دارند؟ گوگل دائما در حال تلاش برای کسب اطلاعات بیشتر از وب سایت ها است تا تجربه جستجو کاربران را بهتر کند. یک مثال از آن «rich snippet »ها است که سرنخی از داده ها برای کمک به گوگل برای درک صفحات خاص فراهم می کند.برای اطلاعات بیشتر درباره آن به راهنمای گوگل وب مستر مراجعه کنید.

ابزار تست Mobile-friendly

گوگل در سال گذشته الگوریتم رتبه بندی سایت های بهتر از نظر نمایش در موبایل را ارائه کرد، به این معنی که رتبه بندی سایت شما بستگی به عملکرد سایت شما در موبایل هم دارد. همانطور که اولویت مصرف کنندگان استفاده از تلفن همراه است – در سال ۲۰۱۶، میزان وب گردی با تلفن همراه به میزان بالایی رسید که گوگل این روند افزایشی پیش بینی می کند و نیاز به سازگاری با تلفن همراه را برای سایت های رتبه بندی شده در نظر دارد.

 

این ابزار تست، سازگاری سایت شما را روی دستگاه های تلفن همراه را تجزیه و تحلیل می کند واگر سایت شما برای موبایل بهینه نباشد به شما پیشنهادات و بازخوردهای خوبی ارائه می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از پلن های گوگل ادورز حامی مارکتینگ و تبلیغ گوگل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.