پس از ماه ها تلاش و ساعات طولانی وقت صرف کردن برای توسعه اپلیکیشن یا بازی خود، حالا اپلیکیشن خود را روانه‌ی بازار میکنید و با واقعیت بازار مواجه میشوید. از قابلیت و جذابیت اپلیکیشن یا بازی خود اطمینان دارید ولی نمیتوانید به اندازه کافی نصب بگیرید تا این قابلیت و جذابیت را به کاربران نشان دهید تا شیفته محصول کار شما شوند. شاید به فیدبک(بازخورد) کاربران خود نیاز دارید تا اپلیکیشن یا بازی خود را بهبود ببخشید. به صورت ارگانیک نصب گرفتن مخصوصا در ابتدای کار شاید کمی سخت و طاقت فرسا باشد.

تبلیغات گوگل میتواند راه حل مناسبی برای این مشکل باشد. با تبلیغات گوگل میتوانید در جاهیی که کاربران زیادی هستند حضور داشته باشید. برای مثال در گوگل گلی استور، موتور جستجوی گوگل، اپلیکیشن ها(تبلیغ پاپ آپ) و …

تنها کافی است جامعه هدف خود را به ما بگویید تا تبلیغات شما را در این محیط ها نمایش دهیم و تعدا نصب های خود را به صورت تساعدی افزایش دهید.

تبلیغات در گوگل پلی استور

هزینه هر نصب به طور متوسط بین ۳۰۰ تا ۱۰۰۰ تومان است.

تنها کافی است تا موارد زیر را در مورد اپلیکیشن یا بازی خود بدهید تا بتوانیم اپلیکیشن یا بازی خود را در محیط های تبلیغاتی گوگل و همکارانش تبلیغ کنید:

۱٫ اپلیکیشن یا بازی خود را در گوگل پلی استور ثبت کرده باشید.(اگر هم ثبت نکرده اید، ما میتوانیم این کار را برای شما انجام بدهیم.)

  1.  پنج متن تبلیغاتی در اختیار ما قرار دهید.
  2. حداقل ۵ و حداکثر ۲۰ عکس به ما بدهید. علاوه بر عکس میتوانید تا ۲۰ ویدیو یا ۲۰ اچ تی ام ال نیز بدهید تا تبلیغات شما از جذابیت بیشتری برخوردار باشد.

افزایش نصب اپلیکیشن

امروزه به دلیل محبوبیت روز افزون گوشی های هوشمند، اپلیکیشن های موبایلی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند.با توجه به این موضوع که اکثر افراد ، روزانه از گوشی های هوشمند استفاده می کنند، لازم است تا برنامه نویسان و توسعه دهندگان با توجه به نیاز کاربران اقدام به ساخت و تولید اپلیکیشن های مختلف کنند. سیستم عامل های اندروید وسیستم عامل IOS  از پرطرفدارترین سیستم عامل ها در گوشی های هوشمند هستند که اکثر برنامه ها و اپلیکیشن ها برای این سیستم عامل ها ساخته می شوند.
افزایش نصب هدفمند اپلیکیشن

توسعه دهندگان و برنامه نویسانی که برای گوشی های هوشمند و تبلت ها ؛ اپلیکیشن های کاربردی طراحی می کنند ، برای آن که محصولاتشان را بهتر به مخاطبین (جامعه مصرف کنندگان) معرفی کنند نیاز به افزایش تعداد نصب اپلیکیشن های طراحی شده خود دارند. با قاطعیت می توان گفت افزایش تعداد نصب هر اپلیکیشن ساخته شده نشان دهنده موفقیت در تولید آن اپلیکیشن است. با افزایش تعداد نصب هر اپلیکیشن، دیگر کاربران به اپلیکیشن و برنامه ساخته شده اعتماد بیشتری می کنند و میل و علاقه بیشتری برای نصب آن ها از خود نشان می دهند.


تبلیغات هدفمند اپلیکیشن شما

مزایای تبلیغات اپ در پلی استور


تبلیغات در گوگل اپ استور

نصب هدفمند اپ

اپلیکیشن شما تنها توسط افراد مرتبط با کسب و کارتان نصب خواهد شد

تبلیغات سریع

تنها کمتر از یک ساعت پس از درخواست شما تبلیغاتتان فعال می شود.


هزینه مناسب

شما تنها به ازای تعداد نصب های اپلیکیشنتان هزینه پرداخت می کنید.

سوالات متدوال

۱٫آیا امکان افزایش نصب از کافه بازار یا مایکت نیز وجود دارد؟

خیر. برای تبلیغ اپلیکیشن یا بازی خود باید آن را در گوگلی پلی استور ثبت کرده باشید. در صورتی که اکانت گوگل دولوپر کنسول برای ثبت اپلیکیشن ندارید، ما می توانیم این کار را برای شما انجام دهیم. هزینه آن معادل ۴۰ دلار است. همچنین می توانید صفحه‌ای خاص برای تبلیغ اپلیکیشن یا بازی خود ایجاد کنید با استفاده از تبلیغات گوگل برای سایت خود نصب بیشتری بگیرید.

۲٫آیا امکان نمایش تبلیغ افزایش نصب فقط برای کاربران ایرانی امکان پذیر است؟

خیر. به علت تحریم های موجود، این امکان متاسفانه وجود ندارد. ولی با هدف گیری مناسب میتوان نمایش به کاربران ایرانی را به حداکثر رساند. با دیگر الگوریتم های گوگل میتوان این کار را انجام داد و اپلیکیشن یا بازی خود را به کاربران فارسی زبان نشان داد.

۳٫آیا امکان تبلیغ اپلیکیشن های پولی(پریمیوم) نیز وجود دارد؟

بله. محدودیتی در این مورد وجود ندارد.

۴٫آیا امکان مشاهده تعداد نصب گرفته شده از طریق تبیلغات وجود دارد؟

بله. علاوه بر اینکه میتوانید تعداد نصب شده نجام شده از طریق تبلیغات را ببینید، اطلاعات دیگری از جمله هزینه هر نصب، هزینه روزانه و … را نیز ببینید. همچنین با اکانت گوگل دولوپر خود میتوانید کل آمار نصب از طریق گوگل پلی استور را مشاهده کنید.

۵٫آیا محدودیتی در تعداد نصب انجام شده از طریق تبلیغات وجود دارد؟

خیر. محدودیتی از نظر تعداد وجود ندارد ولی میتوانید با تعدا نصب انجام شده از طریق تبلیغات را با بودجه روزانه خود محدود کنید.

۶٫هزینه هر نصب چقدر است؟

هزینه هر نصب به طور متوسط بین ۵ تا ۳۰ سنت است.