تبلیغات در اپلیکیشن ها - تبلیغات در گوگل | حامی مارکتینگ

تبلیغات در اپلیکیشن ها

با حامی مارکتینگ اپلیکیشن خود را در گوگل پلی تبلیغ کنید.

افزایش نصب اپلیکیشن

امروزه به دلیل محبوبیت روز افزون گوشی های هوشمند، اپلیکیشن های موبایلی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند.با توجه به این موضوع که اکثر افراد ، روزانه از گوشی های هوشمند استفاده می کنند، لازم است تا برنامه نویسان و توسعه دهندگان با توجه به نیاز کاربران اقدام به ساخت و تولید اپلیکیشن های مختلف کنند. سیستم عامل های اندروید وسیستم عامل IOS  از پرطرفدارترین سیستم عامل ها در گوشی های هوشمند هستند که اکثر برنامه ها و اپلیکیشن ها برای این سیستم عامل ها ساخته می شوند.

افزایش نصب هدفمند اپلیکیشن

توسعه دهندگان و برنامه نویسانی که برای گوشی های هوشمند و تبلت ها ؛ اپلیکیشن های کاربردی طراحی می کنند ، برای آن که محصولاتشان را بهتر به مخاطبین (جامعه مصرف کنندگان) معرفی کنند نیاز به افزایش تعداد نصب اپلیکیشن های طراحی شده خود دارند. با قاطعیت می توان گفت افزایش تعداد نصب هر اپلیکیشن ساخته شده نشان دهنده موفقیت در تولید آن اپلیکیشن است. با افزایش تعداد نصب هر اپلیکیشن، دیگر کاربران به اپلیکیشن و برنامه ساخته شده اعتماد بیشتری می کنند و میل و علاقه بیشتری برای نصب آن ها از خود نشان می دهند.

تبلیغات هدفمند اپلیکیشن شما

مزایای تبلیغات اپ در پلی استور

نصب هدفمند اپ

اپلیکیشن شما تنها توسط افراد مرتبط با کسب و کارتان نصب خواهد شد

تبلیغات سریع

تنها کمتر از یک ساعت پس از درخواست شما تبلیغاتتان فعال می شود.

هزینه مناسب

شما تنها به ازای تعداد نصب های اپلیکیشنتان هزینه پرداخت می کنید.

همچنین می توان گفت افزایش تعداد نصب هر اپلیکیشن بر روی گوشی های هوشمند نشان دهنده ی آن است که اپلیکیشن ساخته شده از محبوبیت فراوانی در بین کاربران برخوردار است و این محبوبیت منجر به بیشتر شناخته شدن و پیشرفت برند شما خواهد بود.

اگر هدف برنامه نویسان و توسعه دهندگان از ایجاد هر اپلیکیشن، کسب درآمد است ، تنها راه رسیدن به آن؛ افزایش تعداد نصب اپلیکیشن طراحی شده در گوشی های هوشمند است.

به آن دلیل که کاربران تمام وقت خود را در اپلیکیشن ها و برنامه ها نمی گذرانند، اپ استور و گوگل پلی زمانی که کاربران  به دنبال برنامه و اپلیکیشن جدیدی هستند و یا با اپلیکیشن های مشابه ارتباط برقرار می کنند، به شما کمک می کنند تا آن ها را در جهت نصب اپلیکیشن خود جذب کنید.

تبلیغات نمایش داده شده توسط اپلیکیشن شما نباید باعث آزار کاربران شود، همچنین باید متناسب با گروه سنی مخاطبین هر اپلیکیشن باشد. به طور مثال تبلیغاتی که مربوط به بزرگسالان است نباید در اپلیکیشن های مربوط به کودکان نمایش داده شوند.

 

 

شما به عنوان یک تبلیغ کننده اپلیکیشن اگر می‌خواهید اپلیکیشن هایتان برای کاربرانی نمایش داده شود که اقدامات مطلوب شما را انجام می دهند، چطور باید این کار را انجام دهید؟

کمیپن های تبلیغاتی اپلیکیشن ها، پروموت کردن اپلیکیشن ها را در سراسر شبکه گوگل شامل محیط سرچ، گوگل پلی استور، یوتیوب و دیسپلی برایتان بسیار ساده و آسان کرده اند. برای این‌کار فقط کافی است چند خط نوشته، یک قیمت مناسب برای مزایده و چندین عکس اضافه کنید و باقی کارها را به گوگل واگذار کنید تا به شما در پیدا کردن کاربران مورد نظرتان کمک کند.

عملکرد گوگل در این زمینه چگونه است؟

بر خلاف اکثر کمپین های تبلیغاتی گوگل، نیازی به طراحی جز به جز تبلیغات نیست. گوگل با استفاده از متن ها، عکس ها، فیلم ها و کد های HTML5 که در اختیارش قرار می دهید تبلیغی که بیشترین بازده ای را برایتان داشته باشد طراحی کرده و نمایش می دهد. به طور مثال افزایش نصب و یا پرداخت درون اپلیکیشن از اقدامات مطلوبی است که می توانید برای تبلیغات خود در نظر بگرید. همچنین شما می توانید زمان و موقعیت جغرافیایی  نمایش تبلیغاتتان را انتخاب کنید. برای آن که بهترین عملکرد و بیشترین بازده را از تبلیغاتتان داشته باشید، گوگل فرایند های هدف‌گذاری و قیمت‌گذاری را به طور خودکار انجام می دهد.

نحوه نمایش تبلیغاتتان به صورت زیر خواهد بود:

Campaign Goal: App Promotion

App OS: Android/IOS

App Selection: By name

Budget: Daily Money Spent

Bidding: Install

All Users

Target Cost-Per-Install(CPI): یک پیشبینی کننده در سمت راست صفحه قرار دارد.

Ad Asset:  حداقل 2 هدلاین پیشنهاد میشود تا 5 اضافه شود.

حداقل یک دسکریپشن تا 5 عدد توصیه میشود.

تا 20 عکس، 20 ویدیو و 29 HTML5 میتوان اضافه کرد