24
دی

۴ چیزی که نباید در گوگل ادورز نادیده بگیریم!

Adwords هنوز یکی از محبوب ترین فرم های بازاریابی دیجیتال است. اگر شما یک محصول یا خدمات را به فروش می رسانید، تبلیغات کلیکی در شبکه جستجو می توانند به کسب درآمد کمک کند و باعث سودهی شوند.

مواردی هستن که شما باید در راه اندازی هر کمپینی آنها را رعایت کنید. به هر حال اگر شما این ۵ مرحله ای را که ما به شما معرفی می کنیم را در نشر بگیرید، می توانید پول بیشتری را ذخیره کنید.

 

 

۱- تنظیمات منطقه ای (ناحیه ای ) موتور جستجو

اگر شما ناحیه ای موتور جستجو را برای تبلیغات خود فعال کنید، بایستسی حتما تمام تمرکز خود را برای محدوده ای مشخص کرده اید بگذارید و چشم از آن برندارید. به طور پیش فرض تبلیغات شما نه تنها برای تمام کاربرانی که در محدوده منطقه شما هستند تنظیم می شود بلکه برای سایر کاربرانی که در حال جستجوی آنچه که علاقه دارند نیز نمایش داده می شود چرا که آنها نیز به عنوان کاربران هدف در نظر گرفته می شود.

این تجربیات به طور نامحسوسی در حال تبدیل شدن هستند، بنابراین اگر شما ترافیک نمونه را دریافت نمودید که نشان دهنده میزان بازدید و کلیک بر روی این تبلیغات می باشد، ممکن است روزی بخواهید این قابلیت ها را کم کنید.

 

۲- یکسان بودن کلمات کلیدی

اگر شما در ادوردز تازه کار هستید، شما ممکن است که بخواهید از کلمات دقیقی برای کلمات کلیدی خود استفاده کنید.

 

دست نگه دارید !

استفاده از کلمات کلیدی با دقت بالا یا یکسان در نوع جستجوی افراد، را متوقف کنید و انجام ندهید در حالی که شما این کار می کنید و ما پیشنهاد می کنیم که انجامش ندهید. جدای از اینها شما بایستی از ترکیبی از انواع کلمات استفاده کنید. در اینجا ۴ نوع دیگر از برابری را بررسی می کنیم :

۱- نوع Broad Match

نمونه های برابری کلمات مانند کفش های رسمی، کفش عصر برای پیاده روی، بالش های مردانه و غیره … .

۲- نوع Modified Broad Part I

نمونه های یکسان مانند کفش های رسمی، کفش عصر برای پیاده روی و غیره … .

۳- نوع Modified Broad Part II

نمونه های یکسان مانند کفش های رسمی، کفش عصر برای پیاده روی و غیره … .

۴- Phrase Match

نمونه های یکسان مانند کفش های رسمی، کفش عصر برای پیاده روی و غیره … .

 

۳- پیگیری تبدیل ها

درست زیر قسمت تبدیل یا Conversion شما می توانید تب مربوط به Conversion را می توانید پیدا کنید که بسیار مهم است. یکی از مهمترین آنها تماس تلفنی است – فقط شما باید مطمئن شوید که چه کسی از سوی تبلیغات شمات تماس می گیرد ( ایجاد تبلیغات برای موبایل که دارای مشخصات ویژه ایست مانند “Call Now ! ” که یک ایده خوبیست).

علاوه بر این، شما همچنین می توانید برای انجام اقدامات خاصی که ارزشمندی شما را در نظر می گیرند، یکسری موارد را تنظیم کنید. اگر پس از تکمیل فرم، یک صفحه اصلی داشته باشید، این امر می تواند راهی برای پیگیری تبدیل باشد – در غیر اینصورت، شما می توانید قطعه کد را به دکمه های خاصی که در وب سایت خود طراحی کرده اید اضافه کنید. همه اینها تحت بخشی به نام Conversion نامیده می شود.

 

 

۴- استفاده از کلاتی با حروف اول بزرگ در کپی تبلیغات خود

بله، هر کلمه ای. اگر شما در حال تبلیغات تبلیغاتی برای کفش های رسمی هستید، باید چیزی شبیه به این باشد:

 

Black Formal Dress Shoes

۲۵ Years In Business, Great Savings

۵۰% Off If You Call Today!

به هر حال هر کلمه بزرگی به تبلیغات شما برای مدتی کمک می کند، و به شما تبدیل بهتری را ارائه می کند.